biuro@pirotechnicy.com +48 516 269 899 +48 601 246 205

PERFEKCYJNE ZAKOŃCZENIE IDEALNEGO DNIA

WIEMY JAK SPRAWIĆ BY NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W WASZYM ŻYCIU MIAŁ NAJPIĘKNIEJSZĄ OPRAWĘ NOCĄ. OFERUJEMY OGROMNY WYBÓR EFEKTÓW PODNIEBNYCH I NIESAMOWITYCH DODATKÓW DZIĘKI KTÓRYM POKAZ NA DŁUGO ZAPADNIE W PAMIĘCI WAM I WASZYM GOŚCIOM.

OFERTA CENOWA POKAZÓW WESELNYCH

PODSTAWOWYM CZYNNIKIEM MAJĄCYM WPŁYW NA CENĘ JEST MIEJSCE ODPALANIA POKAZU, RODZAJ I JAKOŚĆ UŻYWANYCH ŁADUNKÓW PIROTECHNICZNYCH ORAZ CZAS JEGO TRWANIA. KAŻDY POKAZ JEST WYCENIANY INDYWIDUALNIE JEDNAKŻE W ODPOWIEDZI NA LICZNE PYTANIA PRZEDSTAWIAMY PONIŻEJ PRZYKŁADOWE CENY POKAZÓW WESELNYCH.

Pakiet cena pokazu weselnego Fajerwerkilider 1

od 2000zł

PAKIET PODSTAWOWY

POKAZ TRWA OD 3 DO 5 MINUT W ZALEŻNOŚCI CZY ZDECYDUJESZ SIĘ NA BARDZO INTENSYWNE WIDOWISKO CZY ZALEŻY CI SPOKOJNIEJSZYM POKAZIE, KTÓRY IDELANIE NADAJE SIĘ POD SESJE ZDJĘCIOWE. OD TWOJEGO WYBORU ZALEŻEĆ BĘDZIE RÓWNIEŻ ILOŚĆ WYSTRZAŁÓW, KTÓRE POJAWIĄ SIĘ NA NIEBIE A ICH LICZBA MOŻE SIĘGNAĆ AŻ DO 800. POKAZ ODPALANY BĘDZIE Z JEDNEGO, CENTRALNEGO PUNKTU, KTÓRY WYBIERZEMY PO WIZJI LOKALNEJ. UŻYJEMY ŁADUNKÓW PROFESJONANYCH, ODPALANYCH RADIOWO, KTÓRE BĘDĄ SIĘ WZNOSIĆ NA WYSOKOŚĆ OD 80M DO AŻ 200M.

od 3500zł

PAKIET STANDARD

JEST TO OPCJA NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA PRZEZ PAŃSTWA MŁODYCH. POKAZ Z REGUŁY TRWA OD 4 DO 6 MINUT I O ILE POZWOLI NAM NA TO TEREN TO MOŻEMY ODPALAĆ GO Z TRZECH RÓŻNYCH POZYCJI. RODZAJ UŻYWANYCH ŁADUNKÓW I EFEKTÓW NIE TYLKO ZWIĘKSZA SIĘ W ILOŚCI, ALE TAKŻE I W ROZMIARZE A JEGO EFEKTY BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ NAWET NA 250M WYSOKOŚCI. PRZECIĘTNIE ODPALAMY DO 1200 ŁADUNKÓW ZARÓWNO PODNIEBNYCH JAK I NAZIEMNYCH. POKAZ TEN CHARAKTERYZUJE SIĘ SPEKTAKULARNYM ZŁOTYM FINAŁEM OPADAJĄCYM AŻ DO ZIEMI, CHOCIAŻ KOLOR MOŻEMY DOPASOWAĆ DO KOLORU PRZEWODNIEGO WASZEGO WESELA.

Pakiet cena pokazu weselnego Fajerwerkilider 3
Pakiet pokazu weselnego Fajerwerkilider sztuczne ognie na wesele

od 5000zł

PAKIET PREMIUM

POKAZY Z PAKIETU PREMIUM POZWALAJĄ NA NAJWIĘKSZĄ KREATYWNOŚĆ W DOBORZE ZARÓWNO EFEKTÓW JAK I ICH WIELKOŚCI. POKAZ MOŻE TRWAĆ AŻ DO 10 MINUT A ZNAJDĄ SIĘ W NIM PRZEPIĘKNE PROFESJONALNE WACHLARZE OGNIA I  ISKIER, MIGOCZĄCE GWIAZDY I SYPIĄCE SIĘ AŻ DO ZIEMI OGONY Z NAJLEPSZYCH CERTYFIKOWANYCH, EKSKLUZYWNYCH EUROPEJSKICH PRODUKCJI (WŁOCHY, HISZPANIA, MALTA). POKAZ MOŻE BYĆ ODPALANY Z AŻ 5 RÓŻNYCH POZYCJI.ŁADUNKI UŻYWANE W TYM POKAZIE  Z PEWNOŚCIĄ PRZYKRYJĄ CAŁE NIEBO PALETĄ PRZEPIĘKNYCH KOLORÓW I EFEKTÓW A TWOI WIDZOWIE NA DŁUGO BĘDĄ GO WSPOMINAĆ.

DODATKI SPECJALNE DO POKAZÓW WESELNYCH

ZIMNE OGNIE

ZIMNE OGNIE TO ZYSKUJĄCA NA POPULARNOŚCI ATRAKCJA WESELNA. MOŻNA ICH UŻYĆ PRZY WYJŚCIU Z KOŚCIOŁA, PODCZAS PIERWSZEGO TAŃCA LUB DO PRZEPIĘKNYCH ZDJĘĆ PLENEROWYCH. ZIMNE OGNIE SĄ NIE TYLKO WSPANIAŁYM WSPOMNIENIEM Z DZIECIŃSTWA, ALE RÓWNIEŻ NADAJĄ BARDZO ROMANTYCZNY KLIMAT, W KOŃCU NIE BEZ POWODU NAZYWANE SĄ ISKIERKAMI MIŁOŚCI. ISKRY SĄ CAŁKOWICIE BEZPIECZNE I NADAJĄ SIĘ NAWET DO ZABAWY DLA MAŁYCH DZIECI. DOSTĘPNE SĄ W WYMIARACH 16CM, 28CM, 40CM, 70CM, 90CM. PONIŻEJ ZNAJDZIESZ LINK DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO GDZIE MOŻESZ WYBRAĆ ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ, ROZMIAR I KOLOR INTERESUJĄCYCH CIĘ WESELNYCH ZIMNYCH OGNI.

WULKANY ISKIER

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE PODJEŻDŻASZ POD KOŚCIÓŁ LUB DOM WESELNY A PIĘKNE SZPALERY SREBRNYCH LUB ZŁOTYCH WULKANÓW OŚWIETLAJĄ CI DROGĘ. WYOBRAŹ SOBIE SWÓJ PIERWSZY TANIEC WŚRÓD PRZEPIĘKNYCH SNOPÓW ISKIER DOSTOSOWANYCH DO WASZEJ CHOREOGRAFII I MUZYKI. WULKANY TO NIE TYLKO PRZEPIĘKNY DODATEK, ALE RÓWNIEŻ INSPIRACJA DO ZROBIENIA NIESAMOWITYCH I WIDOWISKOWYCH ZDJĘĆ. ZASKOCZCIE SWOICH GOŚCI I POCZUJCIE SIĘ JAK PRAWDZIWE GWIAZDY - TO W KOŃCU WASZ DZIEŃ! DO WYBORU SĄ RÓŻNE KOLORY, WYSOKOŚĆ I CZAS TRWANIA, CO POZWOLI NA IDEALNE DOSTOSOWANIE DO MOTYWU PRZEWODNIEGO WASZEGO WESELA.

WODOSPADY ISKIER

ZASADA DZIAŁANIA WODOSPADU PIROTECHNICZNEGO JEST BARDZO PODOBNA DO OPISANYCH WYŻEJ WULKANÓW. TYM CO GO WYRÓŻNIA TO TO, ŻE PODWIESZONY JEST POD SUFITEM I TWORZY PRZEPIĘKNĄ KOTARĘ ISKIER. NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY JEST JAKO TŁO DO PIERWSZEGO TAŃCA MŁODYCH TWORZĄC TYM NIESAMOWITĄ ŚCIANĘ SREBRA W TLE. BARDZO CZĘSTO UŻYWANY JEST TEŻ DO ZDJĘĆ PLENEROWYCH. W POŁĄCZENIU ZE ZDOLNYM FOTOGRAFEM WESELNYM MOŻECIE MIEĆ NIEZAPOMNIANE I JEDYNE W SWOIM RODZAJU ZDJĘCIA.

PŁONĄCE SERCE

PŁONĄCE SERCE PIROTECHNICZNE MOŻE MIEĆ WIELE ZASTOSOWAŃ. UMIESZCZONE NA WYSOKOŚCI OKOŁO 4 - 5 METRÓW, MOŻE ZOSTAĆ ODPALONE W WYBRANYM MOMENCIE POKAZU PIROTECHNICZNEGO JAKO PRZEPIĘKNY AKCENT POD MUZYKĘ. MOŻE RÓWNIEŻ ZOSTAĆ ODPALONE SAMODZIELNIE LUB W POŁĄCZENIU Z WULKANAMI. IDEALNIE NADA SIĘ JAKO TŁO DO ZDJĘĆ, ATRAKCJA PRZY PIERWSZYM TAŃCU LUB JAKO PODZIĘKOWANIE DLA MŁODYCH. MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ PREZENTEM NIESPODZIANKĄ DLA PANNY MŁODEJ, BO CZY MOŻE BYĆ COŚ BARDZIEJ ROMANTYCZNEGO NIŻ "KOCHAM CIĘ" NA TLE OGROMNEGO SERCA?

KONFETTI

CHYBA NIKOMU NIE TRZEBA PRZEDSTAWIAĆ KONFETTI. IDEALNY DODATEK DO KAŻDEGO RODZAJU IMPREZ PERFEKCYJNE WPASUJE SIĘ TEŻ W WASZ WIELKI DZIEŃ. WYBIERZCIE POŚRÓD DZIESIĄTEK KOLORÓW I KSZTAŁTÓW. MOGĄ TO BYĆ CZERWONE SERCA, BIAŁE PŁATKI RÓŻ LUB WIELOKOLOROWE, ZŁOTE LUB SPREBRNE SERPENTYNY. WYRZUTNIE KONFETTI RÓŻNIĄ SIĘ TEŻ WIELKOŚCIĄ I INTENSYWNOŚCIĄ A W NASZYM SLEPIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE RODZAJE DO SAMODZIELNEGO UŻYTKU. JEŻELI JEDNAK CHCESZ BY TWOJE KONFETTI BYŁO JEDYNE W SWOIM RODZAJU MOŻEMY WKOMPONOWAĆ JE W WASZ PIERWSZY TANIEC LUB KROJENIE TORTU. ODPALANE ELEKTRYCZNIE NA PEWNO ZASKOCZY WSZYSTKICH GOŚCI I WYWOŁA UŚMIECH NA ICH TWARZACH.

Pokazy Fajerwerków - Fajerwerki na Wesele