biuro@pirotechnicy.com +48 516 269 899 +48 601 246 205

NASZA MISJA

Wierzymy w to, że każdy pokaz powinien być jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy tak jak nasi klienci. Dlatego też nigdy nie stosujemy dwa razy tych samych scenariuszy. Projektowanie pokazu zawsze poprzedzamy wizją lokalną i rozmową z klientem by jak najlepiej spełnić oczekiwania i stworzyć widowisko, które na długo zapadnie w pamięci widzów.

SZEŚĆ POWODÓW BY NAS WYBRAĆ

GADKA
Jesteśmy dla Ciebie i tworzymy dla Ciebie. Dlatego zawsze przed rozpoczęciem pracy chcemy się jak najwięcej dowiedzieć o Twoich upodobaniach i wymaganiach co do pokazu tak by móc spełnić wszystkie Twoje oczekiwania
LEG
Działamy legalnie. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje MSWiA oraz Wojskowego Instytutu Uzbrojenia, które nadają naszym pirotechnikom uprawnienia do wykonywania pokazów profesjonalnych.
POZW
Nie musisz myśleć o pozwoleniach. To na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za dokonanie wszystkich formalności z Policją, Strażą Pożarną, Żeglugą Powietrzną i innymi instytucjami.
JAKO
Stosujemy tylko wielokrotnie sprawdzone i bezpieczne materiały, które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Kilkukrotnie w roku dokonujemy kontroli jakości, dzięki czemu od ponad 30 lat działamy bezwypadkowo.
GALA
Posiadamy najbardziej zaawansowany technicznie, bezprzewodowy sprzęt na świecie - Galaxis Showtechnik. Dzięki niemu możemy odpalić jednocześnie ponad 10 milion ładunków, przy czym nie ogranicza nas nic prócz wyobraźni.
TRASA
Zjeździliśmy Polskę wzdłuż i wszerz a nie obce jest nam robienie pokazów w takich krajach jak Niemcy, Francja, Austria, Czechy, Rumunia, Białoruś, Rosja i Litwa. Nie działamy więc tylko lokalnie a dojazd zawsze wliczony jest w cenę pokazu przez co nie generuje to dodatkowych wydatków.