biuro@pirotechnicy.com +48 516 269 899 +48 601 246 205

pokazy fajerwerków które pokochasz

Jesteśmy dla Ciebie i tworzymy dla Ciebie. Dlatego zawsze przed rozpoczęciem pracy chcemy się jak najwięcej dowiedzieć o Twoich upodobaniach i wymaganiach co do pokazu tak by móc spełnić wszystkie oczekiwania

Każdy pokaz projektujemy indywidualnie dzięki czemu wiesz, że Twój pokaz będzie wyjątkowy i idealnie dopasowany do okazji. Co więcej, nie zamykamy się na nowości, dzięki czemu pokaz nie jest tylko piękny, ale również nowoczesny.

Nie musisz myśleć o pozwoleniach. To na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za dokonanie wszystkich formalności z Policją, Strażą Pożarną, Żeglugą Powietrzną i innymi instytucjami.

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy. Wybierając nas, masz pewność, że posiadamy wszystkie uprawnienia oraz koncesję, dzięki czemu Twoja impreza będzie bezpieczna pokaz fajerwerków w pełni legalny i ubezpieczony.

Stosujemy tylko wielokrotnie sprawdzone i bezpieczne materiały, które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Kilkukrotnie w roku dokonujemy kontroli jakości, dzięki czemu od ponad 30 lat działamy bezwypadkowo.

Zjeździliśmy Polskę wzdłuż i wszerz a nie obce jest nam robienie pokazów w takich krajach jak Niemcy, Francja, Austria, Czechy, Rumunia, Białoruś, Rosja i Litwa. Nie działamy więc tylko lokalnie a dojazd zawsze wliczony jest w cenę pokazu przez co nie generuje to dodatkowych wydatków.

NASZA MISJA

 

 

Wierzymy w to, że każdy pokaz powinien być jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy tak jak nasi klienci.

Dlatego też nigdy nie stosujemy dwa razy tych samych scenariuszy.

Projektowanie pokazu zawsze poprzedzamy wizją lokalną i rozmową z klientem by jak najlepiej spełnić oczekiwania i stworzyć widowisko, które na długo zapadnie w pamięci widzów.

 
 
 
 
RG LIDER Białystok

oferta pirotechniczna

branża pirotechniczna rozwija się bardzo szybko wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów. dzisiaj fajerwerki to już nie tylko klasyczne pokazy jakie znamy z sylwestra czy wesel, ale także silenty czy chociażby pokazy dzienne. jako prekursorzy w swojej branży zawsze na bieżąco śledzimy światowe trendy i wprowadzamy do swojej oferty to, co aktualnie króluje na świecie i spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i ekologi.

klasyczny pyromusical

Nie ma nic piękniejszego niż klasyczny pokaz pirotechniczny skomponowany pod muzykę. Nieograniczona feria barw i efektów idealnie wkomponowana pod dźwięki ulubionych utworów. Nie ważne czy pokaz uświetnia prywatną imprezę czy wielki festiwal muzyczny – nikt nie pozostanie obojętny wobec malującego się teatru ognia, który rozegra się na niebie na jego oczach.

ciche fajerwerki

To oferta, skierowana do odbiorców, którzy nie przepadają za głośnymi eksplozjami efektów na niebie a mimo to, chcą się cieszyć pięknymi efektami pirotechnicznymi. Przy tym rodzaju pokazów, skupiamy się bardziej na efektach naziemnych, takich jak różnego rodzaju snopy iskier i płomieni oraz efektami pirotechnicznymi wysokimi o obniżonym poziomie hałasu. W zależności od potrzeb możemy organizować taki pokaz pod podkład muzyczny, lub jako akcentowanie różnych etapów imprezy.

pokaz dzienny

Pokazy dzienne od kilku lat zyskują stale na popularności. Jak sama nazwa wskazuje, odbywają się w ciągu dnia, dzięki czemu możemy cieszyć się pięknymi efektami nawet na imprezach, które odbywają się w rano lub wczesnym południem i do tej pory nie mogły oferować swoim gościom tak pięknego widowiska. Pokazy dzienne są zdecydowanie droższe od klasycznych pokazów pirotechnicznych, ale ich efekt znacznie różni się od fajerwerków jakie znamy na co dzień i do jakich jesteśmy przyzwyczajeni.

fajerwerki dzienne pokazy pirotechniczne fajerwerkilider

Czy fajerwerki są szkodliwe dla zwierząt?

To największy mit z jakim spotykamy się praktycznie codziennie. W obiegowej opinii panuje trend pod tytułem "Nie strzelam bo kocham zwierzęta". Próbując wpisać w internecie hasło psy i fajerwerki, spotkamy się z tysiącem informacji o tym jak psy panicznie boją się fajerwerków okraszone coraz o straszniejszymi historiami a każda wygląda jak kalka poprzedniej...

Zakaz używania fajerwerków

Od dłuższego czasu można usłyszeć zarówno w telewizji jak i przeczytać w prasie, że w Polsce istnieje zakaz używania fajerwerków, a legalnie bawić się z pirotechniką możemy tylko dwa dni w roku.Nic bardziej mylnego! Skąd więc w opinii publicznej funkcjonuje taki mit?

SILENTY CZYLI CICHE FAJERWERKI

Jako pirotechnicy codziennie spotykamy się z błędnym stosowaniem zamiennie słów petardy=fajerwerki.Dla wielu ludzi fajerwerki równoznaczne są z petardami a więc z głośnym, uciążliwym hałasem i taki obraz coraz częściej możemy zobaczyć w przekazach medialnych. Jednakże jest to bardzo szkodliwe skojarzenie dla całej dziedziny pirotechniki.

napisz i zamów pokaz